“Me Arjolen s’jam takuar, jemi ftohur”/ Monika Lubonja i thotë të gjitha: Ja gjendja e Beatrix pas ndarjes nga Donaldi

Fillimisht e mohuan, por tashmë është e dukshme: Marrëdhënia mes Arjola Demirit dhe Monika Lubonjës është ftohur dhe nuk është e njëjta si në ‘Big Brother VIP”. Këtë gjë e ka bërë…

“Shikoni se me kë jam”/ Çfarë i bëri bashkë? Benida dhe ish-konkurrenti i “Përputhen” shfaqen krah njëri-tjetrit (VIDEO)

Bashkim Saiti dhe Beniada Nishani janë shfaqur së fundmi krah njëri-tjetrit. Ka qenë ish-konkurrenti i Për’puthen ai që ka publikuar në Instastory një video me modelen…

“Imagjino të vijë ai këtu e t’i them…”/ Ironia e Bora Zemanit me propozimin për martesë, komenti ‘epik’ për Donaldin (VIDEO)

Shpresat që Donald Veshaj dhe Bora Zemani të rikthehen bashkë janë të mëdha për fansat e tyre. Cdo lëvizje e tyre bën që ata të aludojnë se ish-çifti…