Enca ‘huton’ fansat, shfaq format si kurrë më parë! Foto

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, shquhet për fotot provokuese. Ditë më parë ajo ndodhej me pushime në Zanzibar të Afrikës. Pas kontinentit afrikan, destinacioni i radhës ka qenë një vend i dashur për të, Dubai, ku ka shijuar disa ditë të mira pushimi.

Enca e cila është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ka ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bow Doqn” publikoi një imazh të sajin me bikini, ku shihej duke theksuar linjat e saj të trupit.

Ajo dukej mjaft atraktive e veshur me bikini ngjyrë rozë me kornizë neoni, të cilat dukeshin më të vola se masa e saj. Enca përndryshe është e njohur për publikimin e imazheve dhe videove provokuese, teksa paraqitje të tilla nuk i ka kursyer as në shumë prej klipeve të saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -