Ndodh një fenomen i çuditshëm natyror/ Tërhiqet mbi 20 metra deti në Shëngjin (FOTO)

Një fenomen i çuditshëm natyror ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit. Deti është tërhequr sot mbi 20 metra. Pamja ka ngjallur kërshëri te qytetarët që nuk kanë nguruar të bëjnë foto. Ende nuk dihet pse ka ndodhur ky fenomen. Por një gjë e tillë ndodh kur ka batica e zbatica për shkak të Hënës. Në …

“Më pëlqen vetëm Beniada”/ Ish konkurrenti i ‘Për’puthen’ e thotë troç: Mos më ngatërroni me…

Beniada nishani ishte një ndër banoret më të pëlqyera të shtëpisë së “Big Brother VIP”, ndërkohë që të shumtë ishin dhe djemtë që shprehën hapur pëlqimin ndaj saj…