Donaldi merr dhuratën që ka lidhje me Borën, shihni si reagoi

Donald Veshaj po vijon koncertet me vëllain, Romeon dhe Elgit Dodën. Mbrëmjen e djeshme ata kanë qenë në Zvicër, ku dhe ka performuar këngën e tij me titull “Nuk je”.

Ai ka marrë një dhuratë nga një fanse e tij, brenda së cilës ndodhet dhe një foto e Donaldit dhe Borës në momentin kur shkëmbyen puthjen e famshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Donaldi vihet në siklet nga dhurata dhe falenderon fansen.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -