Shikoni reagimin e bushit(hyseni) kur Kicja i permend Alvisen (video)

Bushi ose Hyseni emri i vertet ka qen live ne tik tok me Kicen e famshem e cila e ka ngacmuar pak ate ne lidhje me ish konkurent e perputhen Alvisen ku ai ka pasur dhe nje lidhje dashurie me ate

Ne bisede degjohet Kicja 😮 bushi po me ate ish shoqen tende a flet me qe mos permendimin emra

Bushi:Mos e permend as emrin dhe as temen

Kicja:Dukesh qe je i lenduar Bushi a me raft pika mua

Bushi:Nuk jam i lenduar por sdua te flas per kete teme

Kicja :As nuk me ruhet fare

Bushi: aaa ok mos fol fare

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -