Erion fton Mikelen ne kafe por shiko ci ben (VIDEO)

Tashme e dim qe mikela dhe erioni jan cift po ti shikosh te dy sebashku jan gjate gjithe kohes

Ku madje dhe mikela kishte thene qe ne flem te dy bashke me fal te 3 se kan dhe cocon mes .

Diten e sotme kemi qe erioni ka ftuar mikelen per kafe , ajo ka pranuar por sic duket qenka merzitur qe ai si ka kushtuar vemendje dhe ka bere nje video duke ironizuar.

Mikela:Hajd me tha se do pim kafe , do kalojme mir do rim bashke po po pra do rim bashke

Sic duket ne video Erioni eshte duke u mar me celularin gjithesesi kjo ishte nje gje sa per te qeshur qe ka bere Mikela

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -