Bora Zemani fillon të ndjekë në Instagram mamin e Donaldit!

Nuk lënë gjë pa parë fansat.

Sot kanë bërë një zbulim të ri në marrdhëniet mes Donaldit dhe Borës.

Zonja e nderuar, Lela Veshaj mamaja e binjakëve Donald dhe Romeo Veshaj dhe Marios.

Mesa duket ajo ka vendosur të hapë një llogari personale në Instagram.

Ajo që bën përshtypje është s ndiqet nga “Treshat” një emision i treshes Romeo-Donald-Bora.

Bora i ka bërë “Follow” ‘ish-vjehrrës’.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -