‘ Kemi ende për të parë nga takimi i Triks…’ Bora Zemanit nuk i ‘hiqet’ nga mendja Beatrix Ramosaj. E përmend në emision

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes dhe shkak është marëdhënia që të dyja kanë pasur me aktorin Donald Veshajn. Sikur mos të mjaftonin gjithë detajet e tjera që i kanë vënë përballë njëra-tjetrës, Bora e ka përmendur Beatrix në emision.

E gjitha ka qenë një lapsus por që nuk u ka shpëtuar ndjekësve. Në një moment në “Për’puthen” Bora thotë: Në komentet që pamë në puntatën e djeshme, kemi ende për të parë nga takimi i Rrushes dhe Trixë…, Kristos”.

Moderatorja ka ngatërruar emrin e Kriston dhe Trixës dhe momenti tashmë po bën xhiron e rrjetit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -