Çfare na pane syte! Beatrix i ben ‘diss’ Bora Zemanit! (Foto)

Pak minuta me pare Bora Zemani na beri te gjitheve konfuze me nje postim ne Instagram.

Ajo publikoi një ‘story’ ku shprehet se do të publikojë një këngë të re mbrëmjen e sotme në orën 20:00.

Bora publikoi një ‘screenshot’ ku duket fotoja “përfaqësuese” e këngës, ndërkohë që titulli është “Nuk jam si ti”. Ajo i paralajmëroi ndjekësit për një surprizë disa orë më parë, ndërkohë që vetëm tani publikoi këtë lajm.

Mirëpo, teksa nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një projekt të vërtetë apo një shaka të ditës së gënjeshtrave, një gjë tjetër na ka habitur të gjithë!

Ka qenë pikërisht Beatrix Ramosaj ajo që ka bërë një postim shuumë të ngjashëm me atë të Borës, ku njofton publikimin e një kënge të re!

Prisni se ka akoma… titulli i këngës është “As unë si ti” dhe do të publikohet ditën e sotme në orën 20:00!

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë rastësi të paplanifikuara, apo dy vajzat po thumbojnë hapur njëra-tjetrën në rrjete sociale.

E vetmja gjë që na mbetet të bëjmë është të presim mbrëmjen e sotme dhe të verifikojmë çdo paqartësi

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -