A ka Efi vertet dike jashte? Ja kush jane disa nga provat per kete teori konspirative (Video)

Shume hipoteza jan ngritur ne emision qe konkurentja e perputhen Efi mund te kete dike jashte emisionit edhe pse ajo eshte ne emision duke u perpjekur te perputhet te themi

Ne shume biseda qe jan nxjer ne emisione si padashje si me dashje konkurentet i kan thene asaj qe ti ke dike jashte emisioni.

Kjo eshte nje deklarate shume e forte por le te te bazohemi tek provat

Prova nr 1

Ne nje diskutim me Xhaferin ku ky i thote behu real mos u mundo

Kemi pergjigjen e Efit e cila i thote per zotin me thua kush eshte i dashuri im ma trego dhe mua pasi nuk e njoh

Me poshte keni video…

Prova nr 2

Mos gaboj 1 jave me par para se Efi te regullonte mardhenien e saj me Mevlanin ku te dy ishin duke u sqaruar mevlani plas bomben le te themi

Mevlani:Me ka thene xhafer qe ti ke dike jashte emisioni

Efi:Mua nuk me intereson fare cfare thote xhaferi.

Mevlani:Un dyshoj serisht se ti ke lidhje jashte dhe pelqen dike tjeret dhe jo mua

Efi:A e kupton cfare nxjer nga goja ti

Nuk e dim cfare po ndodh mes Efit dhe Samiut qe ata jane par shume bashke por rikthimi i Mevlanit ka trazuar shume gjerat

Nje fakt tjeter eshte qe ne instagramin e saj ajo nuk ka asnje foto me ndonje nga cunat e perputhen

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -