Bora mungoi në ‘’Për’puthen’’ kur ishte Monika, përshkak të afërsisë së saj me Donaldin dhe Trixën?Aktorja sqaron situatën!

Bora Zemani ka munguar javën që shkoi në ‘’Prime-n’’ e ‘’Për’puthen’’ ku e ftuar ishte Monika Lubonja…