Mikela dhe Erjoni te papermbajtshem ne prapaskena ! Efi acarohet

Pervec pjeses qe shohim cfare ndodh ne emision kemi dhe pjesen e prapaskenave ku atje ndodhin shume gjera .

Te gjithe e dim pjesen qe Mikela dhe Erioni sillen si te dashuruar kudo , ne kafe ne emision ne shpi etj pra jan kudo bashke.

Pjesa qe do ju tregojme pak me poshte ka te bej me nje pjese te prapeskene ku kemi nje diskutim midis Efit dhe Mikeles ku kjo e fundit eshte ne krahet e erionit dhe nuk i shqitet edhe pse efi po i kerkon dicka.

Efi:O zemra a ke shkelqyes

Efi:O cifti , ej seriozisht e keni ju

Ketu duket qe efi eshte merzitur pak pasi ajo ju ka fol dhe ata si pergjigjen

Efi:Na mere kete ,me keto vepra sme pelqen fare as njeri as tjetri ik ik andej pa lidhje

Per me shume shifni video e me poshte

Kohet e fundit te dy ciftet kan qendruar bashke por sic duket efit i ka ngel qejfi me kete gje qe mikela dhe erioni beri

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -