Mikeles i bejne video ne nje moment te sikletshem :Na nxore boje (VIDEO)

Tashme te gjithe e njohim kush eshte Mikela Pupa

Por un do e pershkruaja ate me 3 fjale : 1-E bukur 2 -Nevrike 3 -E papashikueshme.

Kjo video qe kemi hedhur pak me poshte shume funny e hedhur dhe nga mikela vet por mund te themi dhe pak e sikletshme per ate.

Le ta komentojme

Ne video duket nje person i cili eshte person i afert i Mikeles i cili po i ben nje video ku kjo e fundit eshte ne makine duke shtrydhur pucra personi qe e ka hedhur video mos gaboj quhet ar3en.888 besoj i bie te quhet arsen

Arsen:Ja ja kjo qe ben si e bukura dje ne perputhen

Mikela:Un nuk kam pucra.

Arsen: ja kjo qe ska pucra

Per me shume shifni video…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by BoomNews.Al (@p.puthennews1)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -