Ndryshimi drastik i Anës së “Për’puthen”, befason pa grim dhe photoshop

Përdorimi i photoshopit në postimet e vajzave të showbizit është kthyer në trend e të njëjtën gjë e bëjnë edhe vajzat e “Për’puthen”.

Ish konkurrentja e edicionit të dytë, Ana Lleshi, po merr vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Për dy vite ajo ka bërë ndryshime të mëdha në pamje, duke mahnitur ndjekësit në rrjetet sociale.

Mirëpo, edhe pse ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj, duket se edhe ‘photoshopi’ është opsioni i duhur për të qenë më joshëse.

Në një video të po qarkullon në ‘Tik-Tok’, shihet fytyra e Anës pa pikë grimi, krejtësisht ndryshe nga ajo që e shohim në postimet e saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -