“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga…

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka marrë shumë famë edhe pse ‘Big Brother Vip’ ka përfunduar. Beatrix brenda shtëpisë u lidh me…