U përballen në emision, Bora Zemani me këtë fakt tregoi ‘inatin’ që ka ndaj Monika Lubonjës

Puntata e fundit e “Për’puthen Prime” kishte rezervuar një përballje ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim në emision. Bëhet fjalë për përballjen mes Bora Zemanit dhe Monika Lubonjës, ku kjo e fundit ishte e ftuar si opinioniste në program.

Përballja mes tyre pati interes për shkak të historisë së dashurisë mes Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt dhe mbështetjen e madhe që aktorja iu ka dhënë atyre gjatë qëndrimit në BBV

Teksa në përballjen e tyre nuk munguan “thumbat” mund të thuhet se nuk pati të papritura

Por si është raporti aktual mes Monikës dhe Borës pas “përballjes”?

Në një vështrim në profilet e tyre në Instagram mund të vëmë re shumë gjëra. Aktorja Monika Lubonja, megjithëse një mike e ngushtë e Beatrix Ramosajt, e ndjek edhe Bora Zemanin në rrjetin social.

Por nuk mund të themi të njëjtën gjë për moderatoren. Në një kontroll në profilin e saj në Instagram vihet re se në listën e personave që ajo ndjek nuk është emri i aktores Monika Lubonja.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -