Vuçiq: Nuk Kemi Zgjidhje Tjeter, Nëse Kosova Antarësohet Në NATO Do Veprojmë Si Rusia Ndaj Ukrainës

Serbia ndihet jo rehat nga shprehja e dëshirës së Kosovës për t’u anëtarësuar në NATO. Sipas ministrit të Brendshëm Vulin kjo do të nxiste provokime të cilat…

Dolën çift me një surprizë të madhe dhe një altar, por Erioni dhe Mikela nxjerrin bllof produksionin e Përputhen (VIDEO)

Mikela dhe Erjoni kanë dalë çift mbrëmjen e djeshme në Përputhen. Ndonëse me një surprizë të madhe një altar dhe një këngë nga Erjoni dedikuar Mikelës…