EKSKLUZIVE: Donaldi rikthehet në Top Channel,a do të vazhdojë emisionin?

Donald Veshaj vazhdon të jetë kryefjalë e Showbizit shqiptar edhe pas daljes nga BBV.

Burime për Revista.ai bëjnë me dije se aktori është parë sot në zyrat e Top Channel,ku ka patur një takim kokë më kokë me drejtuesit për projketin e tij.

Duket se situatat janë qetësuar dhe tashmë Donaldi do të rikthehet në Top Channel dhe do ta bëjë emisionin e tij bashkë me Romeon.Mbetet për tu parë se çfarë do të ndodhë…

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -