‘S’e dija që ishe aq idiot, m’ke përdorur’, Beatrix nxjerr këngën e re dhe çdo fjalë duket për Donaldin

Beatrix ka publikuar sot këngën e saj më të re me titull “Ma shumë se ti”, që vjen në bashkëpunim me Dj Geek dhe teksti duket se i përshtatet historisë së saj me Donaldin…

“Nje djal qe shpif dhe mashtron, si ai gay i Per’puthen”- Ritvanes nuk i del inati me Donaldin, e krahason me ish konkurrentin

Ish konkurrentja e Per’puthen, Ritvana Fetahu, ka bere shpesh reagime persa i perket situatave te ndryshme ne “Big Brother VIP”, dhe jo vetem, sa here qe eshte cenuar e drejta e femres…