“Boll, mbylle gojën”/ Çfarë po ndodh mes Yll Limanit dhe Semi Jaupajt?

Dy këngëtarët e dashur për publikun, Semi Jaupaj dhe Ylli Limani, kanë bërë disa komente në rrjetet sociale që kanë bërë ndjekësit e tyre të dyshojnë se ata po vijnë me një bashkëpunim.

Këngëtari ka postuar në Instagram një video me këngën e tij të re dhe vëmendjen e ka marrë komenti i Semit e cila i shkruan: “Boll bre mshele gojën”, shkëputur nga videoja e tij. Ndërkohë, Ylli i shkruan: “Kush e ka gati këngën e re kush?”

Kaq ka mjaftuar që njerëzit të aludojnë se ata po sjellin një bashkëpunim, megjithatë, mund të jetë një bashkëpunim për tekstin ose muzikën siç ndodhi pak muaj më parë.

Këngëtarja lançoi pas daljes nga “Big Brother VIP” këngën e titulluar “Mos u kthe”. Ajo ka bashkëpunuar me Yll Limanin për këtë këngë pasi ai i ka shkruar tekstin dhe ka krijuar melodinë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -