Habit Beatrix:”Më mirë të them të vërtetën…”

Që pas daljes nga BBV ,Beatrix Ramosaj ka qënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë,për shkak të historisë së saj me Donaldin.

Ajo nuk i ka kursyer asnjëherë deklaratat,për të cilat edhe është komentuar shumë,prandaj ka vendosur të reagojë me një status:

“Shumë njerëz nuk më pëlqejnë mua sepse jam tepër e sinqertë.Më mir të them të vërtetën dhe të më urrejnë sesa të më pëlqejnë për diçka që nuk jam”,shkruan këngëtarja në Twitter.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -