“Nje djal qe shpif dhe mashtron, si ai gay i Per’puthen”- Ritvanes nuk i del inati me Donaldin, e krahason me ish konkurrentin

Ish konkurrentja e Per’puthen, Ritvana Fetahu, ka bere shpesh reagime persa i perket situatave te ndryshme ne “Big Brother VIP”, dhe jo vetem, sa here qe eshte cenuar e drejta e femres.

Gjate perplasjes se bujshme mes Donaldit dhe Einxhelit, Ritvana reagoi duke treguar se si shoqeria jone maskiliste kryqezon gjithnje femren.

Diten e sotme, ajo ka bere nje tjeter reagim ne InstaStory persa i perket debatit mes dyshes, nderkohe qe solli ne memorje edhe rastin e saj me Argjendin, ku njesoj si Einxhel edhe ajo u kryqezua nga nje pjese e publikut:

“Jo vetem Einxhell,po shumices prej vajzave qe jan ne ekran,nuk i besoni KURR, kur iu duhet te perballen me nje djal qe shpif, mashtron, ben intriga.

Njejte sic keni vepruar je gjlithçka ne rastin tim me ate gayn qe gjoja i kisha ikur tek shtepia kur as nuk e dija se ku banonte.

E pse ndodh kjo,se vazhdoni shkelni ne derrasa te kalbuara te mentalitetit qe e ushqeni neper kafenet e Tiranes. Po flas per fenomenin,jo per situaten sepse s’me intereson. Mjafton te lexoni komentet edhe duhej aq shume kohe e aq shume kalamarlliqe qe ju t’i jepni te drejte Einxhellit ne fund.

Edhe vazhdoni ta beni akoma me cdo vajze qe ka perballe nje djale aty tek Per’puthen”

Kujtojme se pak kohe me pare Ritvana ka reaguar me nje tjeter postim, ku me ane te nje videoje tregoheshin disa nga premtimet boshe qe Donaldi i kishte bere Trixes gjate romances se tyre ne “Big Brother VIP”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -