Ndodh Takimi I Parë Mes Borës Dhe Donaldit në Top channel , E Pranishme Dhe Olsa E “Përputhen”

Dönaldi reagöi dy ditë më parë për herë të parë pas një heshtjeje të gjatë. Me reagimin që bëri na la të kuptöjmë që i dha duart përfundimisht Beatrixës dhe synimi i tij tani e tutje dö jetë të rifitöjë Börën….

Emisioni i dy binjakeve ne ‘Top Channel’ do te anulohet? Donald Veshaj flet per here te pare se cfare do te ndodh!

Nje prej dhuratave qe Donaldi mori nga produksioni i “Big Brother VIP” ishte nje emision i tij dhe Romeos ne ‘Top Channel’ i titulluar “Me ler te flas”…