VIDEO+18/ Ish-konkurentja e “Për’puthen” heq sytjenat në mes të rrugës dhe i nxjerr sheshit pas triumfit të Romës

Shumë tifozë e festojnë në mënyra nga më të ndryshme triumfet e ekipeve të tyre, por disa i kalojnë “çmenduritë”. Një prej tyre është festa e ish-konkurentes së “Përputhen +40”, Lindita Bimi pas triumfit të Romës në finalen e Ligës së Konferencës.

Video e saj po bën xhirron e rrjetit teksa shfaqet me reçipeta të hequra në mes të rrugës në Romë dhe feston së bashku me tifozët italianë. Në këtë moment ajo ka qenë live në “Instagram”, por video është regjistruar nga ndjekësit e saj.

Vlen të theksohet se Lindita është shumë aktive në “Instagram” ku numëron edhe 46 mijë ndjekës. Normalisht që ky veprim i guximshëm i saj është bërë për të marrë sa më shumë vëmendje.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -