VIDEO+18/ Ish-konkurentja e “Për’puthen” heq sytjenat në mes të rrugës dhe i nxjerr sheshit pas triumfit të Romës

Shumë tifozë e festojnë në mënyra nga më të ndryshme triumfet e ekipeve të tyre, por disa i kalojnë “çmenduritë”. Një prej tyre është festa e ish-konkurentes së…