Martohet Ilir Shaqiri, kësaj radhe me të vërtetë, zbulohen detajet nga ceremonia!

Prej javësh u përfol për një dasëm që do të organizojë Ilir Shaqiri në Shqipëri.

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së Big Brother ai ka zbuluar se nuk ka organizuar një dasmë me Emanuelën përveç ceremonisë së celebrimit në bashki.

Thashethemet e nisura prej javësh duket se janë të vërteta dhe balerini ka vendosur të organizojë një festë mes familjarësh e miqsh.

Sipas burimeve dasma e tyre do të mbahet në bregdetin e Durrësit.

Gjithashtu bëhet me dije se këngëtarëtarët të cilët do të jenë pjesë e dasmës së Ilirit dhe Emanuelës janë dy emra shumë të suksesshëm dhe të dashur për publikun, Gena dhe Orgesa Zaimi, ku do të këndojnë muzikë popullore dhe të lehtë.

Çifti nuk ka zbuluar asnjë detaj më tej rreth ceremonisë së dasmës së tyre e cila do të mbahet nesër në bregdetin e Durrësit, duke e lënë gjithçka surprizë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -