“Kam sinjale që nga jashtë”/ Amos dhe Dea çift? Olta e ngacmon dhe i nxjerr fjalët

Olta dhe Amos çift? Tani për tani jo, por Amos i ka pohuar Oltës se nuk është se nuk e ka menduar si mundësi.

Në bisedë e sipër me vajzat, Amosi zbuloi se ai ka marrë sinjale që para se të futej në Big Brother lidhur me këtë temë.

Debati:

Olta: Po ti Amos e ke qejf Dean?

Amos: Qejf është fjalë e madhe..

Olta: Po unë pyeta, a ka probalitet domethenë që kjo të ndodhë…

Amos: Ekziston mundësia… janë një 2-3 sinjale që kam marrë edhe para se të futesha këtu

Olta: Që janë sinjale për po, apo jo?

Amos: Janë për jo, pra që nuk do kemi komunikim. Sot kemi folur pak me Dean. Tani unë jam pak skeptik

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -