“Parashikoj një furtunë”/ Olta dhe Amos bëhen bashkë dhe flasin me ‘kode’: O zemra ti më kupton në ajër mua…

Në një bisedë me Amosin në sallon, Olta Gixhari i tha atij se parashikonte se shumë shpejt në shtëpi do të niste një fortunë që kishte atë në qendër…

“Të vdes unë, se do ti”/ Tea përplaset me Oltën, aktorja: Nuk do të pres ty sa të…

Tea Trifoni dhe Olta Gixhari, dy nga banoret e Big Bother Albania Vip2, patën pasditen e sotme një ballafaqim me njëra tjetrën, pasi kjo e fundit mendonte se kishte një ngërç në komunikimin mes të dyjave…

“Aty kam ngrënë shpullë nga…” Kejvina Kthella tregon në ‘BBV’ një histori personale nga e shkuara!

Pas një edicioni mjaft të suksesshëm vitin e kaluar, të shtunën e kaluar nisi edicioni i dytë i një prej spektakleve më të ndjekur në Shqipëri, “Big Borther VIP”. Ky reality show do të me publikun…