“Të vdes unë, se do ti”/ Tea përplaset me Oltën, aktorja: Nuk do të pres ty sa të…

Tea Trifoni dhe Olta Gixhari, dy nga banoret e Big Bother Albania Vip2, patën pasditen e sotme një ballafaqim me njëra tjetrën, pasi kjo e fundit mendonte se kishte një ngërç në komunikimin mes të dyjave.

Por në bisedë e sipër Tea e shmang për të pirë pak ujë, çfarë ka sjell një diskutim mes tyre.

Debati:

Olta: Unë kam tentuar po ti nuk dëgjon, me mua jo, e shoh të vështirë komunikimin me ty.

Tea: E ke gabim, ça të bëj unë, të vdes ketu se do ti muhabet. S’mund të marr pak ujë, se ofendohesh ti.

Olta: Po unë nuk mund ta shpreh mendimin tim pas 30 min, sa gtë mbarosh ti punët e shtëpisë.

Tea: Tani si të duash, unë nuk të detyroj të flasësh me mua me zor.

Olta: ti mua më ke dhën tjetër perceptim në fillim, mdje sa je futur të kam thënë ua je bërë si perëndeshë, sa paqe rrezaton. Thashë se do rrinim bashkë, kam ndjerë simpati por ti jo mesa duket. Ndaj kam qëndruar larg.

Tea: Po pse?

Olta: Atë mëke dhën ti, kam tentuar të flas. Se di tani mbase e ke bërë pa qëllim.

Amos- Mbase nuk e keni njoh mirë njëra tjetrën

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -