“Mos fol shumë me mua”, Olta i vendos limite Luizit

Luizi ka qenë një ndër banorët më karizmatikë në këtë fillim të Big Brother Albania VIP 2. Pavarësisht kësaj, Olta i ka thënë që me atë të mos flasë shumë, për shkak të gabimeve që mund të bëjë.

“Kur flet shumë, flet dhe budalliqe. Mos fol shumë me mua”, i tha Olta Luizit, ndërsa ky i fundit po fliste me kode.

Big Brother do të jetë drejtpërdrejt sot në Top Channel prej orës 21:00 nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -