“S’ka nevojë të më prekësh”/ Çfarë ndodhi mes Kristit dhe Mikelës?

Ky “Big Brother Vip 2” ka nisur me vrull për shkak dhe të banorëve që janë pjesë e këtij rrugëtimi. Karakteret e ndryshme normalisht që sjellin dhe përplasje.

Supozohej se ishte një lojë, por Kristi është acaruar realisht me Mikelën. Ata po improvizonin një debat në çift, por në diskutim e sipër Mikela e prek nga duart, gjë që Kristit nuk i ka pëlqyer.

“Të lutem, se nuk ka nevojë të më prekësh”, tha Kristi. Një reagim i tillë nuk është pritur shumë mirë nga Mikela, e cila pas këtij debati ka zgjedhur që të largohet nga Kristi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -